یک طلبه + یک دانشجو = منذرین

سایتی نه چندان نام آشنا ولی بهتر از نام آشنایان !!!!

تا اون جا که من شناخت دارم ، بهترین گروه در مبحث خداشناسی در گروه های تازه هست . موفقیت اون رو میشه تو اعضاش و مطالب خوبش دید . کلیپ های زیاد ، خوب و تاثیر گذاری ساخته اند ، همه می دونیم که کلیپ ، بسیار بیشتر از حرف ، متقاعد می کنه ، همین من ، واسه این که یه نفر رو راضی کنم ، یه چیزی تو حدود یه کتاب واسش نوشتم ، آخرش هم فکر نکنم راضی شده باشه (بیچاره منه بدبخت !!!) ! البته منم به یکی از اون کله گنده هاشون زدما !

اما با یه کلیپ 5 دقیقه ای ، میشه حد اقل 10 نفر رو از دام انحراف نجات داد . یه مثال تو ذهنم هست ، فکر کنم خالی از لطف نیست اگه این جا بزنم ، مشکات یعنی چراغ دان ، اما در گذشته که از این حرف ها نبوده و شمع بوده . در اون زمان ها شمع هارو درون دیوار هایی قرار می دادند به اسم مشکات ولی این مشکات یه حالت خاصی داشت ، علاوه بر این که خودش روشن بود ، دیگران و جاهای دور تری رو هم روشن می کرد و مردم می تونستند راهشونو پیدا کنند . این سایت قسمتی از مشکات امروزی هست . یعنی چی ؟

این سایت کمک میکنه تا راه افرادی که دارن به کجی میرن ، راهشون روشن بشه البته اگر بقیه ی افراد که دارن به کجی میرن با افراط های خود ، بذارن راه بقیه روشن بشه .

ما به قسمت های زیاد دیگه ای از مشکات نیاز داریم . نمونه اش همین AJ البته حوصله ای زیاد میخواهد و دلی روشن !

وقتی مشکاتی ها زیاد بشن ، چی میشه ، نور همه جارو پر می کنه !

/ 2 نظر / 30 بازدید
فان صدا

سلام شما رو به بزرگترین وبسایت موزیک دعوت میکنم.درضمن فیـــلترشکـــن رایگان واسه اعضا هم داریم.حتما بیا و عضو شو.سر نزنی مدیونی [نیشخند] شوخی میکنم اما دوس دارم بیای.راستی چت روممون رو هم سه روزه راه انداختیم به آدرس www.chat.funseda1.tk سر بزنی خوشحالمون میکنی.دمت گرم منتظرتم.فدای تو.فعلا بای.نه بای نه.میدونم که میای.پس به امید دیدار

محمد

سلام هم دانشگاهی خوبم ... تو جامعه مجازی دانشجویان منتظرتم ... همه دانشجوها جمع شدیم اونجا -- http://unikade.ir