درباره مستند "هرگز نگو هرگز، جاستین بیبر"

 

از اول تا آخر فیلم را که نگاه کردم آفرین گفتم به دست اندرکارهایش و اینکه تا به حال همچین مستند جذاب و جالب و قطعا" بدون حاشیه ای!! ندیده بودم. مستندی که بهترین مستند سال 2011 می شود و از لحظه ای که شروع می شود با کنسرت های جذاب و دیدنی یک پسر بچه نوجوان کانادایی است و در ادامه داستان زندگی این پسر بچه و مشکلاتی که برای خواندنش پیش می آید و باز هم کنسرت های جذاب با موسیقی و ریتم دلنواز و صدایی به یاد ماندنی و نوجوانانه که هر گروه سنی را به شدت مجذوب خود کرده مخصوصا" جمع کثیری از دختران نوجوان احساساتی سراسر دنیا را!

از طرفی احسنت و آفرینت سراریز می شود به اسکوتر براون که این پسر بچه را از یوتیوب کشف کرده و او را حمایت و مشهور کرده و سعی کرده او را ثروتمند کند. برای او معلم آواز گرفته و در شروع هر کنسرتی مراسم دعایی برگزار میکنند و همه در حیرت این می مانند که چه انسانهای فهیم و باخدایی که قبل از برنامه شان از خدا هم یادی میکنند!

بعد از چند بار متوالی دیدن این مستند و دیدن جنون وحشتناک هوادارانِ نوجوانِ جاستین بیبرِ 16 ساله، به این فکر افتادم تا وبگردی کنم تا درباره ی این نوجوان میلیاردر و هوادارنش و گروهش اطلاعات بیشتری به دست بیاورم.

از بین همه ی سایت های تبلیغاتی و صفحات فیس- ب و یوتیوب و گوگل و ... سرتیتر یک سایت مرا در جا خشک کرد.

جاستین بیبر عروسک صهیونیسم

Justin Bieber is Just Another Zionist Marionette

اینکه اسکوتر براونِ یهودی از جاستین استفاده ی ابزاری کرده برای رسیدن به اهدافش که یکی از آنها کمک به اسراییل است... اینکه اسکوتر براون خانواده اش در فلسطین اشغالی زندگی میکنند و هالیوود به او لقب مغز متفکر جاستین بیبر را داده.... اینکه او برای جاستین وقت ملاقات از رییس جمهور اسراییل(شیمون پرز) میگیرد و او گفته که عاشق جاستینه... او را به تل آویو برده تا در آنجا اسراییلی ها هم از کنسرت بی بهره نمانند... اینکه دعای موسوم به «دعای شیما» را قبل از هر برنا مه ای می خوانند که این دعا یک دعای ماسونی تمار عیار است... اینکه جاستین بیبر نام یکی از آهنگ هایش را « pray » (دعا)نامیده و در موزیک ویدئوی این آهنگ صحنه هایی از دعا برای سربازان جنایتکار آمریکایی و دعای  دسته جمعی یهودی برای حفظ اسرائیل نمایش داده می شود! اینکه جاستین از همجنسگرایان حمایت دفاع می کند، خود را به شکل دخترها در می آورد و حرکات شیطان پرست ها را انجام میدهد... اینکه کارگردان گروه موسیقی جاستین هم دست بر قضا!!! یهودی از آب درآمده و همچنین یک غول بیابانی که افسر امنیتی و حرفه ای موساد بوده الان کار حفاظت از جاستین را بر عهده دارد. اینکه یک گروه حمایت از مردم فلسطین دست به کار می شوند و سعی میکنند جلوی رفتن جاستین به اسراییل را بگیرند، لذا نامه ای به او می نویسند تحت این عنوان:

جاستین تو می تونی کاری بیشتر از دعاکردن انجام بدهی

Justin Bieber, You Can Choose to Do More than Pray

غافل از اینکه نوجوانی که بیشترین شخصیت سرچ شده در گوگل و پربیننده ترین شخصیت یوتیوب است و 53 میلیون دلار درآمد سالانه او را ثروتمندترین نوجوان هالیوود کرده است گوشش به این حرف ها بدهکار نیست.

 

 

درد نوشت:

- بعد از چند بار دیدن این فیلم مستند تنها چیزی که به آن پی نمی بری همین یهودی بودن و وابسته به لابی صهیونیسم بودن است. جالب اینجاست در اواسط مستند چند نفر اعضای گروه جاستین چند بلیط مجانی کنسرت را به دست تعدادی از دختران نوجوان سیاه پوست میدهند که اتفاقا"!!! یکی از آنها حجاب دارد و مسلمان است و دوستش می گوید که این دختر عاشق جاستیه و حاضره برای او هر کاری بکند و بعد از او می خواهند آهنگ محبوبش را بخواند و او هم انصافا" کم نمی گذارد و می خواند!! در آخر هم به عنوان تشویق و جایزه چند بلیط مجانی برای ورود به کنسرت به آنها داده می شود! واقعا" چه آدم های نازنینی!!! :(

- اسکوتر براون در اوایل فیلم می گوید که وقتی جاستین را از یوتیوب کشف کرد شروع می کند به فکر کردن. این فکر کردنه نتیجه اش شد همین جاستین بیبر عروسک صهیونیسم!

- گذشته از تمام این انتقادها برای تنها کسی که دلم به حالش واقعا" سوخت،... وقتی فیلم های کودکی اش را دیدم که با چه شوقی می خواند و چه صدا و قدرت و شجاعت مردانه ای داشت و چه معصومانه به دوربین نگاه می کرد وقتی مادرش از او می پرسید در آینده دوست داری چه کاره شوی؟ و حتی وقتی در نوجوانی می گوید من با خدا حرف میزنم ولی واقعا" نمی داند این خداست یا دجّال است؟ و وقتی بیرحمانه از زمان کودکی در چنگال صهیونیسم گرفتار می شود،... فقط خود خودِ جاستین بیبر است. 

 

به نقل از وبلاگ جاستین بیبر عروسک صهیونیسم

/ 1 نظر / 75 بازدید
J.B

چیه هیچی پیدا نکردی رفتی سراغnever say never