عملیات رمضان 1

با سلام خدمت تمامی برادران AJ

شرح برنامه بدین ترتیب است :

1- هر عضوی از AJ میبینین ، به این سایت راهنماییش کنین و سایت اصلیو سایت منذرین رو در اختیارش بگذارید . دلایل اسرائیلی بودن ، مهمات ما ، این سایت ها سلاح های ما و AJ همرزمان ما هستند . یه نکته هم هست که در آخر بهتون میگم .

2- در هر ویدیویی که دم دستتون هست ، بگید که سایت اصلی باز شده و آدرس اونو اعلام کنید (متن دقیق رو ندادم تا دستتون باز باشه) و سایت منذرین رو هم در کامنت های جداگانه معرفی و به ویدیو های افشاگرانه ، راهنمایی کنید . میتونید یه ویدیو بسازید و به جای نوشتن کامنت ، آدرس اون ویدیو رو به بقیه بدید . ویدیوتون با شمال موارد ذکر شده باشه . اگه حوصلتون نمیاد باید بگم : اِ اِ اِ اِ از یه آنتی جاستین (در واقع آنتیJewish یا حالا آنتی صهیون البته هدف اصلی اسرائیله ولی ما از جاستین شروع کردیم .)

که اینطوری نمیشه ، ازتون بعید بود ! ضمناً نمیشه که فقط اسم AJ رو اد کنی و تموم ، عین اینه که بگی من از آمریکا به دلیل خیانت هایی که به ایران کرد ، نفرت دارم ولی نه بری تظاهرات و نه بری بجنگی ، ما الان داریم فقط تظاهرات میکنیم و بعضی وقت ها به جنگ کشیده میشه ! الان 2-3 ماه بیکارتون گذاشتم فکر کردید همین طوریه ، نه خیر باید زحمت بکشی برادر . پس یاعلی !

3- همیشه راه تماسی برای خود بگذارید . (آخه من اگه کاری باهات داشتم چیکارت کنم؟)

 

نکته ای که اوایل متن گفته بودم :

با توجه به فشنگ های ما ، میتونیم فشنگ هامونو به سه حالت خرج کنیم :

1- هر وقت یه فشنگ (دلیل) پیدا کردیم ، سریع شلیک کنیمش !(بدترین نوععع!!!!!)

2- چند تا دلیل (فشنگ) رو باهم جمع کنیم که مثل مسلسل میشه ! (این بهتره !)

3- چند تا دلیل (فشنگ) رو باهم جمع کنیم و مثل نارنجک که فشنگ ها به هم مربوط و وصل اند ، ماهم ربط بین دلیل هارا پیدا کنیم ؛ آن وقت هم کارمان راحت تر و برای گمراهان ، برگشت شیرین تر خواهد شد ! (فوق العاده است و بهترین نوعه که حرفه ای ها از این نوع استفاده میکنند ، خوراک کلیپ ساختنه)

/ 1 نظر / 86 بازدید
mahmoush

سلام خیلی وبلاگتون خوب شده...تبریک